Novinky

Podzimní
místo konání: Provodín
termín konání: 28.10. - 01.11.2020
kapacita: 28 nejrychlejších dětí
cena: 1550.-


Vážení přátelé, milé děti.

   Podzimní prázdniny se blíží každým dnem. I letos se snažíme ze všech sil, abychom se jaksepatří vyřádili. V Provodíně u Jestřebí je pro vás připravena chata se vším, co se dá na podzimkách využít. Okolí je poseto pískovcovými skalami a milovníci borovic si přijdou na své. Inu Máchův kraj. Vedoucím pobytu je ostřílený mazák z mnoha běhů Márty.

   Cena zahrnuje dopravu, stravu, ubytování, zkušený dozor, jemnocitného zdravotníka, pitný režim a legraci všeho druhu. Platbu za pobyt poukažte na účet číslo 4387831359/0800. Pouze zaplacené přihlášky jsou považovány za rezervované.

  S SEBOU: Teplé oblečení, v říjnu už bývá všelijak. Nezapomeňte spacák, lžíci, ešus, hrneček, přezůvky a ostatní věci dle zvyklostí vašich dětí. Před odjezdem bude třeba odevzdat následující: kopii průkazky pojištěnce, léky a Prohlášení zákonných zástupců, že nejsme nakažliví. Naleznete ke stažení v sekci Dokumenty.

POZOR! O pořadí zájemců rozhoduje datum platby. Kdo dřív platí, ten dřív jede.

Veškeré dotazy rádi zodpovíme na telefonu 603 922 684 nebo e-mailem 7.ps.decin@centrum.cz. Telefonní kontakt v době konání akce je 773 611 818.

Vaši vedoucí

Zpět na rozcestník podzimek