Novinky

Podzimní
místo konání: Cvikov
termín konání: 28.10. - 01.11.2020
kapacita: 24 nejrychlejších dětí
cena: 1550.-


Vážení přátelé, milé děti.

   Podzimní prázdniny se blíží každým dnem. I letos se snažíme ze všech sil, abychom se jaksepatří vyřádili. Tentokrát nám padne za oběť chata Fabrika ve Cvikově. Malebnou chaloupku jsme vyměnili za industriální styl, na kterém se tolik nepozná, že jsme tam byli. V okolí je dostatek přírodních krás včetně pivovaru, který budeme obcházet obloukem. Doufáme, že si to užijete. Vedoucím pobytu je hlavní vedoucí 1. běhu Ondra.

   Cena zahrnuje dopravu, stravu, ubytování, zkušený dozor, jemnocitného zdravotníka, pitný režim a legraci všeho druhu. Platbu za pobyt poukažte na účet číslo 4387831359/0800. Pouze zaplacené přihlášky jsou považovány za rezervované.

  S SEBOU: Teplé oblečení, v říjnu už bývá všelijak. Nezapomeňte spacák, lžíci, ešus, hrneček, přezůvky a ostatní věci dle zvyklostí vašich dětí. Před odjezdem bude třeba odevzdat následující: kopii průkazky pojištěnce, léky a Prohlášení zákonných zástupců, že nejsme nakažliví. Naleznete ke stažení v sekci Dokumenty.

POZOR! O pořadí zájemců rozhoduje datum platby. Kdo dřív platí, ten dřív jede.

Veškeré dotazy rádi zodpovíme na telefonu 603 922 684 nebo e-mailem 7.ps.decin@centrum.cz. Telefonní kontakt v době konání akce je 602 330 057.

Vaši vedoucí

Zpět na rozcestník podzimek